Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık firmamız 1959 yılında temellerini atarak eşyalarınızı taşımasına başlamıştır. İstanbul Maltepe ofisimizden sizlerin taleplerini karşılayan firmamız zamanla Antalya şubemizi de açarak şehirlerarası nakliye hizmetine de başladık. Ardından gelişen teknoloji ve müşteri taleplerin yoğunluğuna göre daha sonrasında İzmir ve Ankara’da şubemizi açtık.

Antalya evden eve nakliyat işlemleri eski evinizde bulunan eşyaların yeni adresinize profesyonelce yüklenmesidir. Tabi bu hizmet zamanla talebe göre kendi alanında kollarına ayırmaktadır. En çok tercih edilen hizmet ise evden eve taşıma işlemleri yer almaktadır. Akdeniz Ekspres firmamız ise ev taşıma hizmetini 63 yıldır sizlere sunmaktadır. Uzman kadromuzla ve tecrübemizle ev taşıma alanında müşteri memnuniyetiyle sizlere sunmaktayız.

Antalya Evden Eve

Antalya nakliyat günü tüm eşyalarınızı nakliye planlaması ile yapılmaktadır. Yapılan program sonucunda sözleşme ile beraber sigorta yapılmaktadır. Taşıma günü eşyalarınızı özenle ambalajlayarak araca yüklenmektedir. Tüm eşyalarınız de monte edilerek modülatör asansör sistemi ile araca yüklenmektedir.

Akdeniz Ekspres ailesi olarak taşıma sürecinde eşyalarınızı özenle paketlemesini yapmaktayız. Taşıma sürecinde sizleri zahmete sokmadan profesyonellikle yeni adresinize nakletmekteyiz. Firma prensibi ile eşyalarınız zarar vermeden taşımasını sağlayarak güvenle işlem sunmaktayız.

Antalya Nakliyat Süreçleri

Taşımacılık Antalya nakliye işlemlerinde kurumsallığımızla eşyalarınızı en iyi şekilde taşımaktayız. Sektörde sürekli değişen yenilikleri sizler için araştırarak eğer iyi yönlüyse sizlere sunmaktayız. Bu sayede eşyalarınızı taşıma esnasında hasar vermeden taşımaktayız.

Antalya nakliyat işlemlerinde güvenle firmamızı arayarak ister şehir içi, şehirlerarası, asansörlü ve depolama işlemlerini sunmaktayız. Depo alanlarımız merkezde bulunarak eşyalarınızı rahatlıkla barındırabiliyoruz. Size özel alanlarımızla geniş, havadar ve korunaklı alanlarımızla sizlerde eşyalarınızı depolarımızda barındırabilirsiniz.

Antalya Şehirlerarası Nakliye Süreçleri

Antalya evden eve nakliye süreci başlı başına zorlu süreç olması bakımından şehirler arası nakliye işlemleri eklenince işinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bunun içinde Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti sunan firmaları bulmanız gerekecektir. Ancak istediğiniz ile giden bir sürü firması olması demek beklediğiniz hizmeti alabilirsiniz anlamına gelmemektedir. Bu sebeple firmaları web sitesi, sosyal medya hesapları ve en önemlisi şikâyet forumlarında sorgulamayla aradığınız firmayı kısa süre içerinde bulabilirsiniz.

Akdeniz Ekspres Evden Eve Taşımacılık ailesi olarak eşyalarınızı özel paketleme araçlarıyla ambalajlamamız sadece koruma sağlamaktadır. Ancak araç yol halindeyken herhangi bir durum söz konu olmakla beraber koruma sağlayamaz. Ama firmamız bunu düşünerek eşya taşıma sigortası yapmaktadır. Böylelikle eşyalarınız her iki tarafta da ekstra önlemlerle nakliyesi sağlanır.

İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir şubelerimizle nakliye işlemlerinizi karşılamayı hedefleyen nakliyat firmamız yoğun olarak İstanbul Antalya arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bunun sebebi ise yaz aylarında müşterilerimizin yazlıklarına parça eşya taşıma isteklerinden oluşmaktadır. Bu sebeple firmamız yazlık taşıma hizmetini de aktif ederek müşterilerine en iyi işlemi sunmayı hedeflemektedir.

Akdeniz Ekspres Firma Profili

63 yıldır sektörde var olan firmamız Antalya nakliyat firmaları arasında öncülük yapmaya başlamıştır. Ancak bu zamana gelmek kolay olmamıştır. İlk olarak Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 ve K3 yetki belgelerine sahibiz. Bunun ardından Marka tescil belgesine sahip olarak tamamen kurumsallaştık. Bu belgeler sayesinde kurumsallığımız tamamen ön plana çıktı.

Kurumsallığımızı ön plana çıkmasıyla müşterilerimizin dikkatini çekmek içinde sosyal medya mecralarında üyelik oluşturarak yaptığımız çalışmaları sizlere doğrudan aktardık. Bu sayede firmamızı tercih ederken karar vermenizi olumlu yönde etkilemektedir.

Antalya Nakliye Şirketleri

Nakliyat ücretleri Antalya denildiği zaman sizlere tavsiyemiz her firmayla görüşmeden karar vermemelisiniz. Bu sayede diğer firmaların hizmet kalitesini görebilir ve ona göre karar verebilirsiniz. Bununla beraber şikâyet forumlarında araştırmayla karar verebilirsiniz.

Firma olarak profesyonellikle hizmetlerimizi aktararak müşterilerimizin tüm taleplerini en iyi şekilde aktarıyoruz. Taşıma öncesinde gerekli planlama ile hareket eden firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı istediğiniz süresi içerisinde teslim alabilirsiniz.

Evden Eve Taşıma Antalya Ücretleri

Firmamızın iki şehirde de ofisi olması bakından bize ilettiğiniz talepleri en iyi şekilde karşılamaktayız. Bununla beraber Antalya nakliye ücretleri hakkında sizlere destek olarak bütçenizi de düşünmekteyiz. Uygun nakliyat fiyatları hakkında arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Antalya ev taşıma firmamız ev, ofis, depolama ve Antalya parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.