Ankara şehir içi nakliyat şirketimiz, taşımacılık dağıtım ve lojistik çözümlerini incelerken en iyi gönderim metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir. Bu nedenle, biz öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit eden analiz çalışmaları yapıp, daha sonra kurulacak lojistik sisteminin tasarımını yapmaktayız.

Dolayısıyla, farklı müşterilerimize farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistik çözümleri ve Ankara şehir içi nakliyat hizmetinin deneyimli ve eğitimli personelimiz, yenilenmiş filomuz ile sizlere sunmamızdır.

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

Ankara ucuz nakliyat alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz. Araç cinsi ve km’ ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.

•             Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expert eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür. taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Ankara şehir içi nakliyat ‘ın müşteri temsilcisi ile muhataptır. Atm ve bankamatiklerin yüklemeleri yapıldıktan sonra farklı illerdeki banka şubelerine teslimatı sorunsuz bir birçimde gerçekleştirilir.

•             Ankara uygun nakliyat hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından verilecektir. Olası bir hasar durumunda ise banka Ankara şehir içi nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır.

Daha sonra fuar bitiminde planlanan tarih ve saatte malzemeler alınıp depolarımıza ulaştırılır.

Koli ve Parsiyel taşımlarınızı yurt geneli kapıdan kapıya teslimatı şu anda İstanbul’da kendi organizasyonu ile diğer şehirlerde ise partner firmalarımızla hizmet vermektedir.Ürün teslimatlarının müşterilerin bilgilendirilmesi ,istenildiği takdirde raporlama yapılması ve ürünlerin sigortalı taşınması hizmet dahilindedir.

Ankara şehir içi nakliyat taşınması yasak kargolar nelerdir?

Kanunen taşınması yasak olan kargoların yanı sıra, taşıma esnasında diğer kargolara ya da insan sağlığına zarar verme olasılığı bulunan bazı kargolar taşıma koşulları dikkate alınarak taşınması yasak kargolar statüsüne alınmıştır.

Bunlar;

.Yasaların taşınmasını yasakladığı kargolar ,

.Nakit para, çek, senet, altın vb. değerli madde ve taşlar, döviz gibi kıymetli evrak ve maddeler,

.Taşınması sırasında bozulabilecek her türlü yiyecek, et, balık, meyve, sebze, akabilecek salamura veya sıvı ürünler, teneke & plastik bidon içinde sıvı yağ, ham deri vb. ürünler,

.Akıcı, yanıcı, patlayıcı, zehirleyici her türlü sıvı ve gaz kimyasal maddeler ,

.Canlı veya tıp testlerinde kullanım amaçlı gönderilmek istenen cansız varlıklar,

.Paletsiz, diğer kargolara zarar verebilecek durumda olan ve 100 kg’ dan ağır tek parça kargolar,

.Diğer kargolara sinebilecek koku yayan ürünler,

Ankara Kargoculuğun tarihçesi

Ankara uygun nakliyat lojistik işletmeler için çok büyük önem arz eden bir alandır. Türkiye’de bir çok işletme lojistik süreçlerini etkin bir şekilde planlayamadığı için büyük maliyetlere katlanmak durumunda kalmaktadır. Bu noktada lojistik danışmanlığı devreye girmekte ve firmalar, planlamada ihtiyaç duydukları beyin gücünü, dışarıdan karşılama şansını elde etmektedirler. Ankara şehir içi nakliyat kapsamda bireysel çalışan uzman kişilere başvurulabileceği gibi, lojistik üzerine uzmanlaşmış kadrolar ile hizmet veren firmalardan da faydalanılabilinmektedir. Danışmanlar, firmanın süreçlerini incelemekte ve bilimsel yöntemler kullanarak planlama yapmaktadırlar.

Ankara ucuz nakliyat talep tahminlemesinin ardından üretim planlama, sonrasında depo süreçlerinin optimizasyonu ve dağıtım süreçlerinin planlanması ile etkin bir tedarik zinciri geliştirilebilmektedir.

Parsiyel ve komple yüklemeler

Güvenli ve zamanında teslimat

Yaygın acente ağı

Tüm Güneydoğu’ya düzenli sevkiyat

Deneyimli ve uzman kadro

Kapıdan kapıya hizmet

Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü

Askılı araçlar ile tekstil yüklemeleri

Tüm lojistik çözümleri için GERGER Taşımacılık ‘ı arayınız

Hasarsız Nakliye garantisi

Uzmanından  monte işlemleri

İşini iyi bilen uzman kadro

Malın değerine göre Sigorta

Ankara şehir içi nakliyat öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır.Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur.

Ankara şehir içi ucuz nakliyat metal ürünleri,saç,pvc,profil boru,hammadde,gıda ürünleri özellikle un,şeker ve plastik ürünler taşımacılığında senelerin getirdiği birikimle 7 gün 24 saat arayabileceğiniz hatlarımız bir telefon kadar uzağınızda Devamı

Prensiplerimiz

Ankara şehir içi nakliyat taşıma ile ilgili bütün sorunlarınızı çözer size geniş kapsamlı servislerimizle dikkatli güvenli ve kolay şekilde ulaşmayı hedefliyoruz. Taşıma filosu dünya çapındaki bağlantıları yarım asırlık tartışmasız tecrübesi ile Ankara uygun nakliyat zahmetli sevkiyat problemlerinizi sona erdirir. Paketlemeden sigortaya, gümrük formalitelerinden sevkiyat şekline kadar karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarınızı çözmeye hazırız. Önceden planladığımız süreye kesinlikle uyarız mesafeler bizim için önemsizdir eşytalarınızı evden eve taşıyabiliriz yegane gayemiz sizlerin memuniyeti değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yolla sevk edileceğini size rehberlik ederiz.